RSS feed

Het Harmonie-orkest

Geplaatst op

Blueangel Het ruziestadium voorbij? Ik weet het niet. Wel in de buitenwereld graag en bij mij van binnen. Soms halen mensen het beste in je naar boven maar andersom kan ook. De houten haan heeft er een handje van het recalcitrante in zichzelf te projecteren op het konijn. Het metalen konijn.

Deze kat, dit konijn streeft altijd naar perfectie (ja echt!) zoals het in de kosmos ook is gesteld. Maar haan is achteloos. Doet maar wat. Is dement geboren, zei ik altijd en Lycopodium wordt het eerst dement. Dit zei ik al eens in een log. Gaat vanmorgen naar G. en vergeet prompt het belangrijkste. Gisteren ook al. Ging al eens drie maal heen en weer omdat hij steeds hetzelfde vergat. Je zou denken, een mens léért toch?

Ik kan er niet bij. Ik leef langzaam, bedachtzaam, zei iemand eens. Leven in aandacht komt achteloos leven tegen?

Niet dat ik nou zo goed ben of beter.

Nee dat niet……. Maar ik probeer het wel. Door te leven in aandacht probeer ik zoveel mogelijk fouten te vermijden. Daarom ben ik zo kwaad als het mis gaat. Maar ik weet in ieder geval dat ik mijn best heb gedaan. Best een fijn gevoel.

Haan is misschien ook wel zo. Maak je dan zoveel fouten op weg naar perfectie?

Is dat Haans’ manier?

‘Een kaartje dat ik vaak trek:

Zoek het gezelschap van hen

die het beste in je naar boven

brengen’

Poeh!

Winney!

I love Winnie de Poe.

Have a great day

Over Annette

Bezield stofje in de kosmos/dichterlijk fotograferend tekenares Leef bewust en vanuit m'n hart......

Volgende »

  1. Hallo annet,
    mooie plaat erbij. bericht volgt vanavond,nu druk in de tuin.Groet Marijke

    Beantwoorden
  2. Hoi Ann, ik snap dat wel, dat dingen kwijt zijn.

    xx Inn

    Beantwoorden
  3. Hoi Annet, ik spring even langs om je een heel fijn weekend te wensen. Ik hoop dat je niet te veel water overlast hebt waar je woont. Hier valt het mee.
    Knuffels voor de beestjes
    veel gesnor en gemauw van deze kant van het land.

    liefs

    Beantwoorden
  4. Marijke: hebben net voor een prikje een elektieke maaier gekocht voor noodgevallen maar ik hou meer van een natuurlijke grazer

    Innoxia: die drie keer ging voor honing en thuis kwam in een suikervrije woning:)

    Monique, jump, jump, snorretjes terug ~~

    Beantwoorden

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: